Belldeco

Oryginalne wzornictwo inspirowane trendami wnętrzarstwa nadaje produktom marki Belldeco niepowtarzalnego wyglądu. Polska marka proponuje niepowtarzalne rozwiązania odwołujące się do specyfiki i estetyki wystroju przestrzeni w wielu różnych krajach. Często bowiem do stworzenia konkretnego mebla, czy detalu dekoracyjnego przyczynił się pobyt w Anglii, Francji, czy we Włoszech. Projektanci Belldeco wprowadzają do wyrobów marki motywy zaczerpnięte ze swoich podróży, ale też z otaczającej ich codzienności. Wśród proponowanych produktów znajdują się przedmioty utrzymane w stylu:

  • Prowansalskim,
  • Francuskim,
  • Angielskim,
  • Industrialnym,
  • Hampton,
  • Nowojorskim,
  • Shabby Chic,
  • Vintage,
  • Glamour.

Meble i dodatki renomowanej marki Belldeco odznaczają się wyjątkową starannością wykonania. Do ich stworzenia posłużyły wysokiej jakości materiały, które determinują nie tylko trwałość, ale także nieprzeciętną estetykę przedmiotów. W znacznej mierze marka zastosowała w swoich meblach surowce naturalne, co kwalifikuje jej produkty do najwyższej kategorii w swojej klasie. Efektowne malowanie, dokładnie wykonane formy, umiejętnie zestawione materiały tworzą każdorazowo spójną całość o nieprzeciętnym wyglądzie. Urzeka również wzornictwo – przemyślane i perfekcyjnie wykonane.

Niewątpliwym atutem rozwiązań marki Belldeco jest funkcjonalność. Projekty poszczególnych mebli przygotowane zostały z myślą o stworzeniu praktycznego przedmiotu, który sprawdzi się w użytkowaniu. Producent stosuje w swoich wyrobach nowoczesne rozwiązania, pozwalające na zwiększenie funkcjonalności przedmiotów bez obniżenia poziomu estetyki.

Wszystkie produkty wykonane są ręcznie z naturalnych materiałów. Zarówno wzornictwo, jak i kolorystyka świetnie wpisują się w aktualne światowe trendy. W naszej ofercie znajdują się produkty, które z powodzeniem można wykorzystać w dekoracji wnętrz salonowych, sypialnianych, jak też jadalni, czy kuchni. Umożliwiają stworzenie jednolitej estetycznie aranżacji, jak też mogą stanowić ciekawy dodatek do przestrzeni w innym stylu.

Proponujemy atrakcyjne cenowo przedmioty, markowej produkcji, o niepowtarzalnym charakterze. Stale uzupełniamy nasz asortyment o nowe propozycje Belldeco.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 490 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 490 elementów