Filtry

Producent

Ławki/Pufy 

Liczba produktów: 37

Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów
 • Szybki podgląd
  1 069,00 zł

  NIEZWYKLE STYLOWA PUFA TO POŁĄCZENIE SZYKOWNEGO STYLU GLAMOUR, Z CHARYZMATYCZNĄ ESTETYKĄ W TYPIE VINTAGE. WIDOCZNE PIKOWANIA z ozdobnymi kryształkami NIEWĄTPLIWIE DODAJĄ MU ELEGANCJI, A UTRZYMANA W czarnym ODCIENIU TAPICERKA W ZESTAWIENIU Z PROSTĄ RAMĄ PODKREŚLA SILNE ZAKORZENIENIE W KLASYCZNEJ STYLISTYCE.

  1 069,00 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 069,00 zł

  NIEZWYKLE STYLOWA okrągłą PUFA TO POŁĄCZENIE SZYKOWNEGO STYLU GLAMOUR, Z CHARYZMATYCZNĄ ESTETYKĄ W TYPIE VINTAGE. WIDOCZNE PIKOWANIA ozdobione kryształkami NIEWĄTPLIWIE DODAJĄ MU ELEGANCJI, A UTRZYMANA W czarnym ODCIENIU TAPICERKA W ZESTAWIENIU Z PROSTĄ RAMĄ PODKREŚLA SILNE ZAKORZENIENIE W KLASYCZNEJ STYLISTYCE. 

  1 069,00 zł
  Dostępny
 • NIEZWYKLE STYLOWA okrągła PUFA ZOSTAŁA OBITA NIEZWYKLE MIŁĄ W DOTYKU CZARNĄ TKANINĄ. WIDOCZNE PIKOWANIA NIEWĄTPLIWIE DODAJĄ JEJ SZYKU I ELEGANCJI. NA FUNKCJONALNOŚĆ I PRAKTYCYZM ZASTOSOWANIA WSKAZUJĄ NATOMIAST WYKONANE POLEROWANEJ STALI NIERDZEWNEJ NOGI, KTÓRE CZYNIĄC TEN MEBEL TRWAŁYM I STABILNYM, ISTOTNIE WPŁYWAJĄ NA ODCZUWANY PODCZAS SIEDZENIA KOMFORT.

  799,00 zł
  Dostępny
 • NIEZWYKLE STYLOWA PUFA została obita niezwykle miłą w dotyku czarną tkaniną. Widoczne PIKOWANIA NIEWĄTPLIWIE DODAJĄ jej szyku i ELEGANCJI. NA FUNKCJONALNOŚĆ I PRAKTYCYZM ZASTOSOWANIA WSKAZUJĄ NATOMIAST WYKONANE POLEROWANEJ STALI NIERDZEWNEJ NOGI, KTÓRE CZYNIĄC TEN MEBEL TRWAŁYM I STABILNYM, ISTOTNIE WPŁYWAJĄ NA ODCZUWANY PODCZAS SIEDZENIA KOMFORT.

  869,00 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 169,00 zł

  Niezwykle stylowa pufa TO POŁĄCZENIE SZYKOWNEGO STYLU GLAMOUR, Z CHARYZMATYCZNĄ ESTETYKĄ W TYPIE VINTAGE. WIDOCZNE PIKOWANIA NIEWĄTPLIWIE DODAJĄ MU ELEGANCJI, A UTRZYMANA W SZARYM ODCIENIU TAPICERKA W ZESTAWIENIU Z PROSTĄ RAMĄ PODKREŚLA SILNE ZAKORZENIENIE W KLASYCZNEJ STYLISTYCE. 

  1 169,00 zł
  Dostępny
 • NIEZWYKLE STYLOWA PUFA TO POŁĄCZENIE SZYKOWNEGO STYLU GLAMOUR, Z CHARYZMATYCZNĄ ESTETYKĄ W TYPIE VINTAGE. WIDOCZNE PIKOWANIA NIEWĄTPLIWIE DODAJĄ MU ELEGANCJI, A UTRZYMANA W srebrnym ODCIENIU TAPICERKA W ZESTAWIENIU Z PROSTĄ RAMĄ PODKREŚLA SILNE ZAKORZENIENIE W KLASYCZNEJ STYLISTYCE. 

  789,00 zł
  Dostępny
 • NIEZWYKLE STYLOWA PUFA ZOSTAŁA OBITA NIEZWYKLE MIŁĄ W DOTYKU CZARNĄ TKANINĄ. WIDOCZNE PIKOWANIA NIEWĄTPLIWIE DODAJĄ JEJ SZYKU I ELEGANCJI. NA FUNKCJONALNOŚĆ I PRAKTYCYZM ZASTOSOWANIA WSKAZUJĄ NATOMIAST WYKONANE POLEROWANEJ STALI NIERDZEWNEJ NOGI, KTÓRE CZYNIĄC TEN MEBEL TRWAŁYM I STABILNYM, ISTOTNIE WPŁYWAJĄ NA ODCZUWANY PODCZAS SIEDZENIA KOMFORT.

  789,00 zł
  Dostępny
 • Pufa Penny to ulubieniec tych, którzy lubią, gdy jest przytulnie. Miły w dotyku „klocek” spełnia wiele funkcji – służy do siedzenia, przechowywania, wypoczynku z gazetą lub przed telewizorem, z nogami wyciągniętymi swobodnie przed siebie. Funkcjonalna i ładna, miła i przydatna, praktyczna i estetyczna – tak się o niej mówi. Przyjazny mebel Pufa Penny...

  354,00 zł
  Dostępny
 • Designerski podnóżek o wyrazistym kształcie. Kwadratowa forma rodzi „niewygodne” pierwsze wrażenie, dlatego każdy użytkownik podnóżka będzie mile zaskoczony jego... komfortem. Eureka, czystej formy kwadrat! – wykrzyknął Tom, nasz zaprzyjaźniony profesor matematyki. Kiedy odkrył, że geometria tak bardzo lubi się z designem, jego marzeniem stał się...

  834,00 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 295,00 zł

  Zestaw klasycznych mebli w różnorodnych barwach. W skład serii wchodzą: sofa dwuosobowa, sofa trzyosobowa, fotel, pufa i szezlong. Moda na odważne konstrukcje, zaskakujące rozwiązania i nowoczesny design wciąż trwa. Pomimo tego równoległym torem powracają do łask meble o subtelnych, klasycznych kształtach i odpowiednio dobranych kolorach. Z myślą o tym...

  1 295,00 zł
  Dostępny
 • Kolekcja Wilton definiuje elegancję. Czym właściwie jest elegancja? To wyczucie smaku i stylu, to wytworność i świetny gust. To także powściągliwość . Elegancja nigdy nie jest krzykliwa, więc meble z serii Wilton nie krzyczą. Zamiast narzucać się nachalnym designem, zwracają uwagę subtelną prezencją. Powściągliwa elegancja. W skład kolekcji Wilton wchodzą...

  995,00 zł
  Dostępny
 • Ławki były bohaterkami zarówno bajek, jak i historii miłosnych. Ławka to azyl zakochanych par, ale też enklawa samotników. Na ławce można spocząć oddzielnie i rozmyślać, albo wręcz przeciwnie – oddać się gwarnej dyskusji w miłym towarzystwie. Ławka pomieści więcej niż jedną osobę – dlatego sprzyja bliskości i rozmowie. Ławka Poter dopisuje kolejny...

  995,00 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 440,00 zł

  Ławka Cross to uniwersalny mebel. Jego urok tkwi w prostocie – prostokątne siedzisko z litego drewna i czarne skrzyżowane nogi są doskonałym przykładem minimalizmu. Pasuje zarówno do chłodnych, przestrzennych wnętrz, jak i do przytulnych, ciepłych pomieszczeń. Ławki były bohaterkami zarówno bajek, jak i historii miłosnych. Ławka to azyl zakochanych par,...

  1 440,00 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 250,00 zł

  Oryginalna prostota Ławka Cross i stół Cross to dobrana para. Mimo prostoty, wyróżnia się na tle innych tego typu kompletów. Dzięki oryginalnym, mocnym nóżkom i solidnemu wykonaniu, tworzy nową jakość – ciekawą, ale wciąż funkcjonalną. Ławka Cross to bardzo praktyczne siedzisko. Jest szeroka, więc pomieści co najmniej pół najbliższej rodziny. W połączeniu...

  1 250,00 zł
  Dostępny
 • Urocza pufa, podnóżek z dzianiny Ball to świetny dodatek do młodzieżowych i dziecięcych wnętrz. Pufa może być również ciekawym i nietuzinkowym pomysłem na prezent, na parapetówkę

  599,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 14 dni
 • Urocza pufa, podnóżek z dzianiny Ball to świetny dodatek do młodzieżowych i dziecięcych wnętrz. Pufa może być również ciekawym i nietuzinkowym pomysłem na prezent, na parapetówkę.

  229,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 14 dni
 • Czy można się oprzeć takiemu przedmiotowi? Zachwyca zarówno formą jak i funkcjonalnością. Ta niezwykła kostka wykonana jest z tkaniny i jest jedyna w swoim rodzaju. Pufa odnajdzie się we wnętrzach w stylach od minimalistycznego po glamour.

  279,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 21 dni
 • Urocza pufa, podnóżek z dzianiny Ball to świetny dodatek do młodzieżowych i dziecięcych wnętrz. Pufa może być również ciekawym i nietuzinkowym pomysłem na prezent, na parapetówkę.

  229,00 zł
  Dostępny
 • Urocza pufa, podnóżek z dzianiny Ball to świetny dodatek do młodzieżowych i dziecięcych wnętrz. Pufa może być również ciekawym i nietuzinkowym pomysłem na prezent, na parapetówkę.

  229,00 zł
  Dostępny
 • Urocza pufa-podnóżek z dzianiny odmieni Twoje wnętrze! Świetny dodatek min. do młodzieżowego/dziecięcego pokoju lub oryginalny i zaskakujący prezent.

  249,00 zł
  Dostępny
 • Pozwól sobie na eksperymenty z dizajnem swojego wnętrza dzięki pufie Ball. Urocza pufa-podnóżek z dzianiny. Świetny dodatek min. do młodzieżowego/dziecięcego pokoju lub oryginalny i zaskakujący prezent.

  249,00 zł
  Dostępny
 • Piękna fioletowa pufa kostka w stylu glamour, ożywi Twoje wnętrze! Chcesz stworzyć ekskluzywny klimat? Ta pufa to ucieleśnienie luksusu dzięki połączeniu koloru fioletowego, błyszczących kryształów i aksamitu. 

  269,00 zł
  Dostępny
 • Urocze siedzisko Ball Iglak. Świetny dodatek min. do młodzieżowego/dziecięcego pokoju lub oryginalny i zaskakujący prezent. Idealnie sprawdzi się w holu aby wygodnie przebrać buty. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Dzięki nóżkom z litego drewna każdy egzemplarz jest nieco inny i unikatowy. Sprawdź również inne wersje pufy Ball!

  249,00 zł
  Czas realizacji: 21 dni
 • Urocze siedzisko Ball Brzoza. Świetny dodatek min. do młodzieżowego/dziecięcego pokoju lub oryginalny i zaskakujący prezent. Idealnie sprawdzi się w holu aby wygodnie przebrać buty. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Dzięki nóżkom z litego drewna każdy egzemplarz jest nieco inny i unikatowy. Sprawdź również inne wersje pufy Ball!

  249,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 14 dni
 • Urocze siedzisko Ball Cow. Świetny dodatek min. do młodzieżowego/dziecięcego pokoju lub oryginalny i zaskakujący prezent. Idealnie sprawdzi się w holu aby wygodnie przebrać buty. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Dzięki nóżkom z litego drewna każdy egzemplarz jest nieco inny i unikatowy. Sprawdź również inne wersje pufy Ball!

  169,00 zł
  Czas realizacji: 24 godziny
 • Urocza pufa-podnóżek z dzianiny odmieni Twoje wnętrze! Świetny dodatek  do młodzieżowego czy też dziecięcego pokoju lub oryginalny i zaskakujący prezent na parapetówkę. Pozwól sobie na eksperymenty z dizajnem swojego wnętrza dzięki pufie Ball. Polecamy!

  599,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 21 dni
 • Urocza pufa-podnóżek z dzianiny. Świetny dodatek  do młodzieżowego czy też dziecięcego pokoju lub oryginalny i zaskakujący prezent na parapetówkę.  Pozwól sobie na eksperymenty z dizajnem swojego wnętrza dzięki pufie Ball.

  599,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 21 dni
 • Urocza pufa-podnóżek z dzianiny. Świetny dodatek  do młodzieżowego czy też dziecięcego pokoju lub oryginalny i zaskakujący prezent na parapetówkę.Pozwól sobie na eksperymenty z dizajnem swojego wnętrza dzięki pufie Ball.

  599,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 21 dni
 • Urocze siedzisko z dzianiny. Świetny dodatek min. do młodzieżowego/dziecięcego pokoju lub oryginalny i zaskakujący prezent. Idealnie sprawdzi się w holu aby wygodnie przebrać buty. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Dzięki nóżkom z litego drewna każdy egzemplarz jest nieco inny i unikatowy. Sprawdź również inne wersje pufy Ball!

  309,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 14 dni
 • Urocze siedzisko z dzianiny. Świetny dodatek min. do młodzieżowego/dziecięcego pokoju lub oryginalny i zaskakujący prezent. Idealnie sprawdzi się w holu aby wygodnie przebrać buty. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Dzięki nóżkom z litego drewna każdy egzemplarz jest nieco inny i unikatowy.

  319,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 14 dni
 • Najmodniejszy wzór obicia ! Taki modny akcent doda szyku każdemu zakamarkowi naszego wnętrza. Ławka przeznaczona do zastosowania w holu, gdzie służy do zmiany obuwia czy pozostawienia torebki. Element większej kolekcji o nazwie Pepita.

  549,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 21 dni
 • Stylowa ławeczka Opulent przyda się każdej Pani domu. Jej wykonanie idealnie pasuje do wnętrz stylu retro i vintage. Czarny kolor odnajdzie się w jasnych oraz ciemnych wnętrzach. Podnóżek Opulent sprawi, że poczujesz się jak księżniczka w swoim małym królestwie.

  889,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 14 dni
 • Stylowa ławeczka Opulent przyda się każdej Pani domu. Jej wykonanie idealnie pasuje do wnętrz stylu retro i vintage. Biały kolor odnajdzie się w jasnych oraz ciemnych wnętrzach. Podnóżek Opulent sprawi, że poczujesz się jak księżniczka w swoim małym królestwie.

  889,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 14 dni
 • Świetna, elegancka ławeczka Merlin odnajdzie się jako wyjątkowy zamiennik krzesła w Twoim salonie, ale również sprawdzi się jako siedzisko w holu, garderobie, na którym będziesz mógł wygodniej zmienić buty. Ławeczka odnajdzie się w mieszkaniach w stylu vintage, retro.

  529,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 14 dni
 • Piękna ława idealna do wnętrz w stylu glamour! Będzie piękną i praktyczną  ozdobą w salonie, sypialni, przedpokoju lub biurze! Polecamy!

  799,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 14 dni
 • Piękna ława idealna do wnętrz w stylu glamour!  Będzie piękną i praktyczną  ozdobą w salonie, sypialni, przedpokoju lub biurze! Polecamy!

  799,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 14 dni
 • Jeśli szukasz łatwego sposobu na wprowadzenie do wnętrza świeżego designu, to będzie idealny wybór! Pufa/ podnóżek - interesujący wygląd idzie w parze z praktycznością! Niezwykle elegancki i stylowy w pięknym białym kolorze z eko-skóry! Odmieni Twoje wnętrze, nadając mu niepowtarzalnego charakteru! Zachęcamy do zakupu!

  589,00 zł
  Dostępny na zamówienie. Termin wysyłki: 14 dni
Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów